Comité

Fir déi vill Facettë vun engem Studentenvertrieder ofdecken ze kenne brauch een e staarkt Team mat Leit, déi hier Zäit, Iddien a Leidenschaft an d’ACEL investéieren.

Sven Bettendorf

President

sven.bettendorf@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 1

Christelle May

Vizepresidentin Informatioun

christelle.may@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 2

Cyrielle Daumer

Vizepresidentin Regroupement

cyrielle.daumer@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 3

Benjamin Kinn

Vizepresident Représentatioun

benjamin.kinn@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 4

Michelle Heyder

Sekretärin

michelle.heyder@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 5

Charel Marcy

Trésorier

charel.marcy@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 6

Ruben Carvalho

Responsabel Informatik

ruben.carvalho@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 7

Lara Schneider

Responsabel Grafik

lara.schneider@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 8

Yannick Boever

Comitésmember

yannick.boever@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 21

Polina Bashlay

Comitésmember

polina.bashlay@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 22

Catherine Nilles

Comitésmember

catherine.nilles@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 23

Lou Pepin

Comitésmember

lou.pepin@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 31

Lynn Duchamp

Comitésmember

lynn.duchamp@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 33

Laura Lopes

Comitésmember

laura.lopes@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 41

Max Kasel

Comitésmember

max.kasel@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 42