Comité

Fir déi vill Facettë vun engem Studentenvertrieder ofdecken ze kenne brauch een e staarkt Team mat Leit, déi hier Zäit, Iddien a Leidenschaft an d’ACEL investéieren.

Pascal Thinnes

President

pascal.thinnes@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 1

Sven Bettendorf

Vizepresident Regroupement

sven.bettendorf@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 3

Nadja Poensgen

Vizepresidentin Représentation

nadja.poensgen@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 4

Geraldine Rissé

Vizepresidentin Informatioun

geraldine.risse@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 2

Michelle Heyder

Sekretärin

michelle.heyder@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 5

Benjamin Kinn

Trésorier

benjamin.kinn@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 6

Benoît Frisch

Responsable informatique

benoit.frisch@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 7

Max Closener

Comitésmember

max.closener@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 31

Cyrielle Daumer

Comitésmember

cyrielle.daumer@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 32

Lynn Duchamp

Comitésmember

lynn.duchamp@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 22

Myriam Feltgen

Comitésmember

myriam.feltgen@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 41

Max Kasel

Comitésmember

max.kasel@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 42

Christelle May

Comitésmember

christelle.may@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 23

Aurélie Nascimento

Comitésmember

aurelie.nascimento@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 21