Comité

Fir déi vill Facettë vun engem Studentenvertrieder ofdecken ze kenne brauch een e staarkt Team mat Leit, déi hier Zäit, Iddien a Leidenschaft an d’ACEL investéieren.

Benjamin Kinn

President

benjamin.kinn@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 1

Polina Bashlay

Vizepresidentin Informatioun

polina.bashlay@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 2

Lynn Duchamp

Vizepresidentin Regroupement

lynn.duchamp@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 3

Michelle Heyder

Vizepresidentin Représentatioun

michelle.heyder@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 4

Lou Pepin

Sekretär

lou.pepin@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 5

Charel Marcy

Trésorier

charel.marcy@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 6

Michel Klomp

Responsabel Informatik

michel.klomp@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 7

Lara Schneider

Responsabel Grafik

lara.schneider@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 8

Vicky Klein

Comitésmember

vicky.klein@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 21

Yannick Bertrand

Comitésmember

yannick.bertrand@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 22

Catherine Nilles

Comitésmember

catherine.nilles@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 23

Mathis Michels

Comitésmember

mathis.michels@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 31

Tim Kries

Comitésmember

tim.kries@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 32

Belkisa Trimi

Comitésmember

belkisa.trimi@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 41

Charel Karier

Comitésmember

charel.karier@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 42

Sven Bettendorf

Coopté

sven.bettendorf@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 33

Ann Bertemes

Coopté

ann.bertemes@acel.lu
+352 20 60 84 84 - 91